Lütfen bize bir mesaj göndermeden önce sıkça sorulan sorular bölümümüzü okuyun.

Sıkça Sorulan Sorular

Mağazamızda siparişler için kargo ücretleri nedir?

ücretsiz kargo

150 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsiz kargo dan yararlanabilirsiniz..

ücretli kargo

Türkiye’nin her bölgesine sabit fiyat ile gönderim. Standart kargo fiyatı:15 TL
Mağazamızda hangi ödeme yöntemleri kabul edilmektedir?
KREDI KARTI IYZICO
Tüm kredi kartları ile çevrimiçi güvenli ödeme yapabilirsiniz.
HAVALE / EFT ÖDEME
Siparis ödeme sayfasında bulunan banka hesap bilgilerimiz ile DoliMio hesabına havale ve EFT yapabilirsiniz.

Ödeme Bilgisi:

Tuna YILMAZ – TEMA Ticaret

QNB FİNANSBANK

TR41 0011 1000 0000 0087 5902 85

Ödeme sonrası info@dolimio.com mail adresine ödeme yapıldı bilgisini göndermeniz siparişinizin işleme alınma sürecini hızlandıracaktır.
Mağazamızda alışveriş güvenliği nasıl sağlanıyor? Bilgilerim korunuyor mu?

İyzico güvenli alışveriş

Tüm ödemelerinizi kredi kartınızla online olarak güven içerisinde yapabilirsiniz. Kredi kartı ödemelerinde sanal pos hizmeti olarak BBDK onaylı İyzico altyapısını kullanıyoruz. Tüm işlemlerinizi cep telefonunuza gelecek 3D güvenlik şifresi ile gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuza gelen güvenlik şifresi olmaksızın kredi kartınız üçüncü taraf herhangi bir kişi veya kurumlarca kullanılamaz. Bilgileriniz hiç bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz ve ödemeleriniz güvenli bir altyapı üzerinden işlem görür.
Ürünüm kaç günde teslim edilecek?

Teslimat Süresi

Siparişleriniz takip eden çarşamba günü Karacasu Aydın’dan kargoya verilmektedir. Siparişiniz bulunduğunuz adrese bağlı olarak gönderim sağlandıktan sonra ortalama 1 ila 3 iş günü içinde tarafınıza ulaşır. Kargo numaranız için kargo takip sayfasını kontrol edebilirsiniz. Kargo takip numaranız size e-posta ile gönderilir. Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde sipariş esnasında verdiğiniz iletişim bilgileri üzerinden size ulaşılarak bilgi verilir. Bu nedenle iletişim bilgilerinizin eksiksiz ve doğru yazılmış olmasını önemle rica ederiz. Siparişleriniz Aras kargo ile gönderilmektedir.
Siparişim ben adreste yokken gelirse ne yapmalıyım?

Kargo Teslimi

Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size takip numarası gönderilecektir. Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparisiniz en yakın Aras kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 is günü icerisinde paketinizi belirtilen kargo şubesinden almanız gerekmektedir. Aksi takdirde siparisiniz Doli Mio’ya iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesi için kargo bedeli talep edilecek ya da siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.
İade garantisi veriyor musunuz?

Ürün İadesi

DoliMio'dan satın alacağınız tüm ürünler kendi garantisi altındadır; DoliMio ürünlerinin kendi garanti koşulları geçerlidir. Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. İade işlemleri için faturanızla birlikte info@dolimio.com mail adresi üzerinden veya sitemizde bulunan diğer iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.